Punonte te Shkëndija dhe Renova, tashmë emërohet sekretar te Besa e Dobërdollit

Skuadra kampione e vjeshtës në Ligën e Dytë, Besa nga Dobërdolli, vazhdon me konsolidimin e ekipit në të gjitha nivelet. Pasi fillimisht konsoliduan dukshëm ekipin e parë, më pas edhe Akademinë e futbollit, duke sjellë në krye të saj njerëz profesionist, së fundmi ata kanë ndërhyrë edhe në organet udhëheqëse,

Voska Sport shënon fitore 9:0, dy prurjet e reja, Jusufi dhe Açimoviç regjistrojnë “tripleta”

Voska Sport gjatë ditës së sotme në Ulqinj të Malit të Zi, ka zhvilluar edhe ndeshjen e tretë kontrolluese në kuadër të përgatitjeve për stinorin pranveror në LPFMV. Skuadra e trajnerit Miljan Radoviç, për kundërshtarë pati ekipin e FK Adria, një skuadër kjo jo e nivelit të Voska Sport, që në