Futbolli afrikan dhe ndodhitë interesante! Arbitri anësor e shijoi aq shumë ndeshjen sa që në një moment arriti në zonën e 16-të metërshit! (VIDEO)

Futbolli afrikan vazhdon të na prodhojë befasi të këndshme dhe qesharake, ndërsa një e tillë së fundmi na vjen nga Gana, më saktësisht nga ndeshja e futbollit midis ekipeve të Asante Kotoko dhe Bibiani Gold Stars. Këtë ndeshje përveç vetë aktorëve në fushë dhe tifozëve të skuadrave respektive, si duket aq