Skandal në futbollin irlandez, portieri godet bashkëlojtarin e tij pasi pësoi gol (VIDEO)

Në elitën e futbollit irlandez, më saktë në ndeshjen midis Glentoran dhe Coleraine ka ndodhur një ngjarje e pazakontë. Pas pësimit të golit portieri vendas ka sulmuar shokun e skuadrës. Vendasit ishin duke fituar me rezultatin 2-1, kur skuadra mike arriti të vendoste barazpeshën 2:2 në minutën e 80-të. Në këtë moment