Kërkohet përsëritja e ndeshjes Francë – Zvicër!

Mbi 250 mijë qytetarë francezë kanë firmosur një peticion ku kërkohet të rizhvillohet ndeshja në mesë Francës dhe Zvicrës. Përballja që la jashtë Evropianit kampionët në fuqi të Botës, nuk është pritur mirë nga tifozët e “Gjelave” të cilët pretendojnë për një parregullsi tek penalltia e humbur e Kylian Mbappe. Sipas tyre,

Gjithsej të etiketuara