Taulant Xhaka refuzon sërish kombëtaren shqiptare!

Taulant Xhaka refuzon sërish ftesën e Kombëtares shqiptare. Mesfushori i Bazelit ka qenë i përfshirë në listën e Kombëtares për dy ndeshjet e muajit tetor ndaj Hungarisë dhe Polonisë, por nuk ka pranuar të bashkohet me “kuqezinjtë”. “Ora Neës”, bën me dije se se Xhaka ka refuzuar për herë të 5-të