Shkëndija dhe Voska ndahen miqësisht (VIDEO)

Shkëndija dhe Voska Sport gjatë ditës së sotme kanë zhvilluar ndeshjen e parë kontrolluese në kuadër të përgatitjeve për stinorin pranveror, njofton “infOSport.mk”. Ndeshja në fjalë u mbyll miqësisht, 2:2, me të gjithë golat që u realizuan në pjesën e dytë. Minutat e para me fanellën kuqezi i realizuan Maksimov, Milev