Aksident i rëndë në Itali, ish futbollisti i Kaljarit në gjendje kritike për jetën!

Andrea Cossu, ish-fantazisti i skuadrës së Kaljarit, ka pësuar një aksident të frikshëm në autostradën 554 në zonën e Selargius, në Sardenjë. Mediat në Itali raportojnë se ai ëshët transportuar me urgjencë në spital dhe gjendja e tij shëndetësore është e rëndë. Pamjet nga makina e tij, me të cilën po