Bratstvo fiton dhe shpreson, Slloga dhe Sasa barazojnë, përfiton Pobeda

Paralel me ndeshjet në Konferencën e Perëndimit, janë zhvilluar edhe ndeshjet e Ligës së Dytë në Konferencën e Lindjes, aty ku skuadra e vetme shqiptare, Bratstvo regjistroi fitoren më të thellë të javës së 14-të, njofton “infOSport.mk”. Skuadra nga Zhitoshi i Prilepit mundi skuadrën shkupjane të Lokomotivës me rezultatin 4:1, duke