Skandal, mbajnë veshur fanellën e Ademit dhe Alioskit dhe ofendojnë shqiptarët (VIDEO)

Maqedonia mbrëmjen e kaluar ka regjistruar një ndër fitoret më të mëdha në histori, duke mundur Italinë midis Palermos me rezultatin minimal 1:0, njofton “infOSport.mk”. Kjo fitore fiton në peshë, kjo pasi zhvillohej vetëm një ndeshje dhe ishte e vlefshme për kualifikim në Botërorin e këtij viti në Katar. Kjo bëri