Lajme të mira për Bajernin, kthehen edhe dy futbollistë ndaj Realit 

Nga radhët e Bajernit të Munihut shpresojnë që mbrojtësit Mats Humels dhe Zherom Boateng të kurohen në kohë dhe ti bashkohen ekipit njëjtë sikurse edhe Robert Levandovski në ndeshjen e kthimit kundër Realit të Madridit, e vlefshme për çerekfinalet e Ligës së Kampionëve Evropian. “Humels do ju nënshtrohet disa testimeve sonte”