Kanatllarovski publikon listën e futbollistëve për dy ndeshjet kualifikuese të marsit

Seleksionuesi i përfaqësueses shpresa të vendit, Dragan Kanatllarovski, ka bërë publike listën e futbollistëve, tek të cilët do të llogarisë për dy ndeshjet eliminatore të vlefshme për kualifikim në Europianin e vitit 2023 që do të mbahet në Rumani dhe Gjeorgji, njofton “infOSport.mk”. Maqedonia U21 gjatë këtij muaji do të përballet