Pelisteri me dy mungesa vjen në Çair

Sot me fillim në ora 16:30 në stadiumin e Çairit, vendasit e FC Shkupit do të mirëpresin ekipin e Pelisterit, njofton “infOSport.mk”. Te skuadra e FC Shkupit nuk ka mungesa për këtë ndeshje, mirëpo tek futbollistët “bardhekaltër” ndjehet një lodhje, kjo për shkak udhëtimit që kishin drejt Azerbejxhanit dhe anasjelltas për