Kovaçevski dhe Grubi përcjellin futbollistët drejt Portos, premio në vlerë prej 500.000 eurove në rast fitoreje!

Para udhëtimit për në Portugali, Kryeministri i vendit, Dimitar Kovaçevski së bashku me zv.Kryeministrin e parë, Artan Grubi, u fut në avionin me të cilin po udhëtonte ekspedita e Maqedonisë, për të ju uruar shumë fat futbollistëve para ndeshjes historike me Portugalinë e Kristiano Ronaldos, njofton “infOSport.mk”. Kryeministri Kovaçevski ju premtoi