Emocionuese, Ismajli vrapon drejt tribunës dhe ndan gëzimin me nënën e tij (VIDEO)

Ardian Ismajli është padiksutim një nga shtyllat kryesore të kombëtares shqiptare. Mbrojtësi është një garanci në repartin e prapavijës, i cili me sigurinë dhe eksperiencën e tij arrin të neutralizojë çdo kundërshtarë, ashtu siç bëri mbrëmë ndaj Polonisë, duke mos i dhënë fare hapësirë një ndër sulmuesve më të mirë

Ylli i Atl. Madrid pas vdekjes së nënës së tij nga Covid: “Nuk dua të luaj më në Europë, paraja nuk është gjithçka!”

Ditë të tmerrshme për Lukas Torreiran, futbollistin e Atletiko Madrid, i cili humbi nënën e tij për shkak të “Covid 19”. Futbollisti uruguajan është rikthyer në vendlindjen e tij për të qenë afër familjes së tij në këto momente të vështira. Vajtimi preku thellësisht Torreiran, i cili në një intervistë deklaroi se