E bujshme, Zekirja Ramadani transferon dyshen e Shkëndijës te Egnatia!

Egnatia, skuadër kjo që udhëhiqet nga strategu shkupjan, Zekirja Ramadani ka gati firmën me dy futbollistët e Shkëndijës, Mevlan Murati, gjegjësisht Armend Alimi. Ky i fundit tashmë edhe zyrtarisht është larguar nga “kuqezinjtë” e Tetovës dhe i njëjti shumë lehtë mund të vesh fanellën e skuadrës nga Rrogozhina e Shqipërisë, derisa