Fiton Universiteti i Tetovës, humbet Shutova

Fundjavën që lamë pas janë zhvilluar ndeshjet e javës së 12-të në elitën e volejbollit vendor, si tek meshkujt, ashtu edhe tek femrat, njofton “infOSport.mk”. Vashat e Universitetit të Tetovës para tifozëve të tyre mposhtën ekipin e BamiKor me rezultatin 3:0, në sete 25:21, 25:19 dhe 25:20. Ishte kjo edhe një