Atmosferë e zjarrtë pritet nesër në “Fadil Vokrri”, shiten të gjitha biletat për ndeshjen FC Ballkani-FC Shkupi

Prishtina nesër do të jetë epiqendra e futbollit shqiptarë. Në stadiumin legjendar “Fadil Vokrri” dy skuadrat shqiptare FC Ballkani dhe FC Shkupi janë shumë pranë për të shkruar historinë, ndërsa një gjë e tillë pritet me shumë entuziazëm nga të dyja palët, në veçanti nga tifozët e klubit kosovar, që