Aydin: Dëshirojmë FC Shkupin ta shndërrojmë në një skuadër gjigande, si Dinamo Zagrebi dhe Ludogoretsi

FC Shkupi vazhdon përgatitjet në Bollu të  Turqisë për ndeshjen e raundit të parë eliminator të Ligës së Kampionëve kundër kampionëve të Gjibraltarit, Lincoln RED IMPS FC. Në një nga stërvitjet e skuadrës, prezent ishte edhe presidenti dhe pronari i klubit, Olgun Aydin i cili në një intervistë për “TRT Spor”