Ekskluzive, Vahit Murati i bashkohet Bashkimit të Kumanovës!

Vahit Murati siç mëson ekskluzivisht "infOSport.mk", në pranverë do të luaj me fanellën e Bashkimit të Kumanovës. Bëhet fjalë për një futbollistë që luan në krahun e djathtë të sulmit, ndërsa i njëjti te skuadra kumanovare transferohet nga rradhët e KF Arsimit. 23-vjeçari nga Nerashti i Tetovës, karrierën e kishte nisur

Suspendohet stadiumi i Bashkimit!

Komisioni i Garave pranë FFM-së në mbledhjen e sotme ka marrë vendim me të cilin fusha e KF Bashkimi 1947 Kumanovë pezullohet për zhvillimin e ndeshjeve të kampionatit dhe kupës kur është nikoqir ekipi i Bashkimit 1947 Kumanovë, mirëpo duke mos precizuar për momentin se për sa ndeshje bëhet fjalë. Lidhur