Lista e De Biasit vjen me dy risi

Liridon Latifi dhe Albi Alla do të jenë dy risitë e listës së De Biasit për dy ndeshjet e radhës me Italinë në eliminatoren e Botërorit “Rusi 2018” dhe me Bosnje e Hercegovinën në miqësoren e 28 marsit, raporton Supersport. Edhe pse grumbullimi i futbollistit të Skënderbeut dhe i mbrojtësit të