“Më të mirë shqiptarët apo ganezët”, ja përgjigjja e Balotellit!

Ish-sulmuesi i Interit dhe i Milanit, Mario Balotelli mbrëmjen e djeshme kishte bërë pyetje përgjigje me fansat e tij në Story-n e profilit të tij në rrjetin social “Instagram”, ku është pyetur cilët janë më të mirë shqiptarët apo ganezët. Sulmuesi italian i Moncës ka etiketuar personin që e kishte pyetur