Njihuni me talentin e ri shqiptarë që refuzoi Gjermaninë për Kosovën

Adonis Milaj ka refuzuar Gjermaninë, për t’u bërë pjesë e përfaqësueses U17 të Kosovës. Milaj është 16 vjeçar dhe jeton në Gjermani, ku aktivizohet tek klubi i madh gjerman, Borusia Menhengladbah. Përkundër faktit që kishte oferta nga kombëtarja gjermane, Milaj ka vendosur që karrierën me kombëtare t’ia kushtojë Kosovës. Milaj dje ishte