FC Shkupi dhe Shkëndija fitojnë, Struga Trim Lum sërish barazon me Makedonija GJ.P

Të dielën u rrumbullaksua java e e 23-të në elitën e futbollit vendor, aty ku Struga Trim Lum vazhdon të udhëheq renditjen, pavarësisht edhe një barazimi tjetër ndaj Makedonija GJ.P, brenda disa ditëve, njofton “infOSport.mk”. Përkundër dominimit të plotë që kishte skuadra strugane edhe sot ndaj skuadrës shkupjane, goli mungoi në

LPFM, java 23: Shkëndija dhe Renova luajnë të shtunën, Shkupi të dielën

Java e 23-të në elitën e futbollit vendor do të zhvillohet në dy ditë, njofton “infOSport.mk”. E shtuna sjellë përballjet e dy skuadrave shqiptare nga Tetovë, Shkëndijës dhe Renovës, teksa tre ndeshjet tjera në program janë të dielën, njofton “infOSport.mk”. Shkëndija që po vazhdon shkëlqimin e saj këtë edicion, gjatë ditës