Superkompjuteri parashikon skuadrën kampione në Angli

Superkompjuteri parashikon skuadrën e Pep Guardiolas, Mançester Sitin kampion për sezonin 2020/2021 në Premierligë. Liverpulli i Kloppit parashikohet nga “talkSPORT” të renditet në vendin e dytë për shkak se e ka të pamundur suksesin për vitin e dytë radhazi. “Qytetarët” kanë përforcuar skuadrën në këtë verë me lojtarë si: Nathan Ake e

“Piceria Start” bashkon reprezentuesit e futsalit vendor (VIDEO)

Ekipi “Picera Start” të premten në mbrëmje fitoi Kupën në turneun tradicional në futboll në sallë “Bashkimi”, pasi në finale mundën skuadrën “Arben Bajrami” me rezultat 8:4. “Piceria Start” ishte favorit i padiskutueshëm i këtij turneu, duke marrë parasysh se ekipi përbëhej me futbollistë cilësor dhe njëherit reprezentues të rregullt në