Tërmeti në Turqi, tifozët e Trabzonspor vijnë me një mesazh të fuqishëm: “Së bashku do të shërojmë plagët tona” (VIDEO)

Skuadra kampione në fuqi e Turqisë, Trabzonspor, pjesë e së cilës është edhe futbollisti shkupjan, Enis Bardhi, sonte në kuadër të Ligës së Konferencës po zhvillon ndeshjen e parë  të 1/8 së finales përballë Bazelit të Taulant Xhakës dhe Andi Zqirit, njofton “infOSport.mk”. Kjo ndeshje, ishte e para që u zhvillua