E dhimbshme, futbollisti i Fenerbahçes thyen krahun (FOTO+VIDEO)

Një skenë shumë e rëndë na vjen nga Superliga turke e futbollit, më konkretisht nga ndeshja e javës së 25-të midis Fenerbahçes dhe Konjaspor, njofton “infOSport.mk”. Qendërsulmuesi i Fenerbahçes, Fernando theu krahun e tij të majtë pas një dueli që pati me portierin kundërshtarë, Kirintili. Ishte ky një moment shumë i rëndë