Makedonija GJ.P cakton miqësore me skuadrat kosovare, Dritën dhe Llapin

Makedonija GJ.P prej dje edhe zyrtarisht është vendosur në Mavrovë, aty ku do të zhvillojë edhe fazën kryesore të përgatitjeve në prag të ndeshjeve europiane, njofton “infOSport.mk”. Skuadra e udhëhequr nga strategu shqiptarë, Muharem Bajrami do na përfaqësojë në Ligën e Konferencës, edhe atë që nga raundi i dytë eliminatorë përballë