Emocione pa fund, “Shvercerat” mirëpresin futbollistët e Ballkanit me duartrokitje dhe këngën e Adem Jasharit

Ballkani doli të jetë fitues i aktit të parë të zhvilluar në Shkup. Skuadra nga Suhareka mundi 2:1 FC Shkupin, ndërsa para fillimit të takimit ndodhi një moment vërtetë shumë emocionues. Derisa futbollistët e Ballkanit dolën në fushën e blertë, të njëjtit u pritën me duartrokitje nga tifo grupi i FC