Skender Rexhepi – Zejdi vizitën në Madrid e shfrytëzon për të ndjekur super derbin, Real M. – Sevilja

Në këto momente në stadiumin “Santiago Bernabeu” po zhvillohet derbi ndeshja e javës së 15-të midis Real Madridit dhe Seviljës, njofton “infOSport.mk”. Pas 45 minutave të para rezulati është i barabartë 1:1, ndërsa këtë takim nga afër po e ndjek edhe deputeti i AlternAtivës, Skender Rexhepi – Zejdi, i cili bashkë