FFM konfirmon gabimin e Stavrev, nuk kishte penalti por ndërhyrje të palejuar ndaj portierit të Struga TL

Komisioni i arbitrëve pranë Federatës së Futbollit, si çdo herë pas përfundimit të ndeshjeve të fundjavës, ka bërë analizën edhe për ndeshjet e xhiros së 11-të në Ligën e Parë, njofton “infOSport.mk”. Ashtu edhe siç pretendonin shumica e njohësve të futbollit, një ndër arbitrët më të mirë në futbollin vendor, që

Çfarë skenari po përgatit FFM? Stavrev sërish i referon FC Shkupit në ndeshjen ndoshta vendimtare ndaj Pelisterit!

Janë caktuar arbitrat e ndeshjeve të javës së 35-të në elitën e futbollit vendor, ndërsa bie në sy treshja e arbitrave për një ndër ndeshjet më interesante të kësaj jave, atë midis Pelisterit dhe FC Shkupit, që do të zhvillohet në Manastir, njofton “infOSport.mk”. Komisioni për delegimin e referëve ka