Ten Hag komenton largimin e Ronaldos para përfundimit të ndeshjes

Kristiano Ronaldo sonte morri vemendjen e të gjithë tifozëve në stadiumin ”Old Trafford” por edhe të mediave botërore. Portugezi u largua nga banka rezerve duke shkuar drejt zhveshtores pa përfunduar ndeshja mes Manchester United dhe Tottenahmit. Aryesja e largimit të tij duket se është mos inkuadrimi i tij nga trajneri Erik Ten