Ten Hag komenton largimin e Ronaldos para përfundimit të ndeshjes

Kristiano Ronaldo sonte morri vemendjen e të gjithë tifozëve në stadiumin ”Old Trafford” por edhe të mediave botërore.

Portugezi u largua nga banka rezerve duke shkuar drejt zhveshtores pa përfunduar ndeshja mes Manchester United dhe Tottenahmit.

Aryesja e largimit të tij duket se është mos inkuadrimi i tij nga trajneri Erik Ten Hag.

Rreth veprimit të CR7 ka folur trajneri holandez pas përfundimit të ndeshjes.

Ten Hag ka thënë shkurt se me të do të merret nesër.

Leave a Reply