Ten Hag komenton largimin e Ronaldos para përfundimit të ndeshjes

Kristiano Ronaldo sonte morri vemendjen e të gjithë tifozëve në stadiumin ”Old Trafford” por edhe të mediave botërore. Portugezi u largua nga banka rezerve duke shkuar drejt zhveshtores pa përfunduar ndeshja mes Manchester United dhe Tottenahmit. Aryesja e largimit të tij duket se është mos inkuadrimi i tij nga trajneri Erik Ten

Ronaldo ishte pranë transferimit te Atl. Madridi, ja pse dështoi marrëveshja

Kristiano Ronaldo gjatë merkatos së verës braktisi Juventusin për t’iu bashkuar sërish Mançester Junajtedit, me të cilën skukadër po shkëlqen që në start. Gjithsesi përpara se të shkonte te Junajtedi, e ardhmja e tij mund të kishte qenë në Spanjë, por me një ndryshim, në verë ai mund të kishte veshur

Reali ka gjetur pasuesin e Ronaldos

Portugezi Kristiano Ronaldo është golashënuesi më i mirë në histori të Real Madridit. Ylli portugez në verën e vitit 2018 braktisi “madrilenët”, duke iu bashkuar skuadrës kampione të Italisë, Juventusit. Tani “madrilienët” janë në kërkim të një pasuesi dhe si duket Kilian Mbappe është i zgjedhuri i Florentino Perezit. Kështu thotë edhe