Ademi me shokë bënë që Çelzi të shkarkojë trajnerin Tuchel

Çelzi ka vendosur ta shkarkojë trajnerin Thomas Tuchel, ndërsa një gjë të tillë klubi londinez ka bërë përmes një komunikate për media. “Stafi stërvitor i Chelseat do të marrë përgjegjësinë për skuadrën për stërvitjen dhe përgatitjen e ndeshjeve të ardhshme, ndërsa klubi anglez po shikon mundësitë e emërimit të trajnerit të