Mesi dhe Fabregas së bashku në pushime për fundjavë (FOTO)

Kanë kaluar tre sezonë që ishin shokë skuadre te Barcelona, por nuk e ka ndërprerë miqësinë ndërmjet Ces Fabregasit dhe Lionel Mesit.

Me përfundimin e sezoneve në kampionatet e tyre respektive, Mesi dhe Fabregasi me familjet e tyre kanë vendosur të kalojnë së bashku një fundjavë në ishujt Balair të Spanjës.

Leave a Reply