Pepe largohet nga Beshiktashi, e kërkojnë Vulverhemptoni dhe Porto

Mbrojtësi i Beshiktashit, Pepe karrierën e tij mund ta vazhdojë te Vulverhemptoni ose Porto, njofton e përditshmja turke, “Fanatik”.

Reprezentuesi portugez vlerësohet në 7 milion euro. Kontrata me Beshiktashin, për të cilën skuadër sezonin e kaluar zhvilloi 34 ndeshje, përfundon verën e vitit 2019-të.

Leave a Reply