Fanella të Lids Junajtedit dhe Alioskit në Lubjanë (VIDEO)

Para fillimit të takimit Slloveni-Maqedoni në kuadër të raundit të dytë eliminator për Kampionatin Evropian 2020 kanë tërhequr vëmendje disa tifozë në stadium të veshur me fanella të Lids Junajtedit me emër të Ezgjan Alioskit.

Sigurisht grupi i veshur me fanella të Lids Junajtedit kanë qenë familjarë të Alioskit, të cilët janë përkrahësit më të mëdhenjt të reprezentuesit të Maqedonisë, duke ndjekur nga afër paraqitjet e Ezgjan si kur luan në Shkup apo edhe në transferta.

Alioski në ndeshjen e parë të eliminatoreve të Evropianit shënoi gol ndaj Letonisë në Shkup./InfOSport.mk

Përfaqësuesja e Maqedonisë së Veriut kryen nxemjet para fillimit të takimit me Slloveninë në stadiumin “Stozhice” të Lubjanës.

Përfaqësuesja e Maqedonisë së Veriut kryen nxemjet para fillimit të takimit me Slloveninë në stadiumin “Stozhice” të Lubjanës.

Публикувахте от infosport.mk в Неделя, 24 март 2019 г.

Leave a Reply