Gazetari i kundërpërgjigjet seleksionuesit të Kosovës: Jetojmë në planetin ku Maqedonia fitojë Gjermaninë (VIDEO)

Seleksionuesi i Kosovës Bernard Shaland pas disfatës së mbrëmshme nga Spanja, deklaroi se nuk jeni të këtij planeti nëse mendoni se mund ta fitonim Spanjën.

Ndërkohë gazetari sportiv i portalit “Gazetasheshi.com”, Drilon Sylejmani në emisionin “Dueli Sportiv” iu ka kundërpergjigjur seleksionuesit Shaland, duke thënë se ne jetojmë në planetin ku Maqedonia e Veriut e mund shumë herë Kampionin e Botës dhe Europës, Gjermaninë.

DEKLARATA E PLOTË E GAZETARIT:

Leave a Reply