Januzaj shënon dhe eliminon Atl.Madridin nga Kupa e Spanjës (VIDEO)

Adnan Januzaj ka qenë protagonistë në fitoren e Real Sociedadit ndaj Atletiko Madridit në kuadër të 1/8 së finales së Kupës së Spanjës, duke shënuar golin e parë në fitoren e pastërt 2:0 të skuadrës “baske”, njofton “infOSport.mk”. Januzaj shënoi golin e parë në minutën e 33-të, kur përfitoi nga një