Agolli: Me Izraelin është një ndeshje e re është diçka tjetër, ta nisim me fitore!

Kurrsesi polemik dhe gjithmonë gati për të kontribuar për Kombëtaren e Shqipërisë. Kapiteni Ansi Agolli jep shembullin e futbollistit që sa herë grumbullohet në Kombëtare jep maksimumin, duke qenë shembull edhe për të rinjtë. Ansi një rikthim në kombëtare në një pikë kritike. Misteri insiston tek eksperienca… Duhet të jemi gati sa

Dëmtohet ndaj Maqedonisë, Agolli mungon ndaj Çelzit në LK

Dëmtimi në ndeshjen e 05 shtatorit ndaj Maqedonisë ka rezultuar fatal për kapitenin e Kombëtares shqiptare, Ansi Agolli. Mbrojtësi i Karabakut në kampionatin azerbajxhanas nuk do të debutojë dot në ndeshjen e parë të Ligës së Kampionëve, që skuadra e tij do ta zhvillojë kundër kampionëve anglez të Çelsit. Agolli po