Arbitra zviceran do i referojnë Shkëndijës përballë Ararat Yerevan

Arbitra zviceran do i referojnë Shkëndijës në ndeshjen kundër armenëve të Ararat Yerevan, ndeshje kjo e vlefshme për turin e parë eliminatorë të Ligës së Konferencës, njofton “infOSport.mk”. Kryesori i këtij takimi, do të jetë Lukas Fähndrich, të cilit do i ndihmojnë Jonas Erni dhe Sladan Josipoviç, derisa rolin e arbitrit