Pas Hakimit, Interi gati të transferojë edhe një tjetër mbrojtës krahu

Pas transferimit të Ashraf Hakimit, Interi thuhet të ketë filluar bisedimet për nënshkrimin e mbrojtësit të majtë të Çelzit, Emerson Palmiero. ‘Zikaltërit’ kanë paguar 45 milionë euro për transferimin e Hakimit, i cili do të udhëheq krahun e djathtë të Interit, ndërsa tashmë sipas “Sky Sport”, Antonio Konte dëshiron që Emerson

Hakimi firmos kontratë 5-vjeçare me Interin, ja detajet

Pas këmbimit të bujshëm mes Artur dhe Pjaniç, një tjetër transferim i madh ka ndodhur gjatë ditës së sotme në futbollin europian. Ashraf Hakimi prej sot edhe zhyrtarisht është një futbollistë i ri i Interit. Për shërbimet e tij “Zikaltërit” në arkat e Real Madridit do të paguajnë 40 milionë euro. Siç raportojnë

Pas Ronaldos, edhe një tjetër largim nga Reali!

Pas Kristiano Ronaldos, edhe një tjetër futbollistë është gati për tu larguar nga rradhët e Realit të Madridit. Sipas asaj që shkruan prestigjiozja gjermane, “Bild”, mbrojtësi i krahut të djathtë të “mbretërve”, Ashraf Hakimi, dy sezonet e ardhshme do të luaj te gjermanët e Borusia Dortmundit. Sipas informacioneve që ka arritur