Berat Imeri: Përgëzoj ekipin për fitoren, por tashmë duhet menduar ndeshjen e rradhës

Voska Sport të shtunën regjistroi fitore 2:1 në transfertën ndaj KF Arsimit, duke vazhduar garën për ato dy pozita të para që sigurojnë kualifikim të drejtëpërdrejtë në mesin e më të mirëve në futbollin vendor, shkruan "infOSport.mk". Edhe në këtë ndeshje në skenë te skuadra shqiptare nga Ohri doli dyshja Emini-Feta,

Korabi mbetet pa trajner!

Skuadra e Korabit që garon në Ligën e Dytë – Perëndim ka mbetur pa shërbimet e trajnerit të saj, Berat Imeri, njofton “infOSport.mk”. Ka qenë vetë strategu tetovar që ka bërë të ditur një gjë të tillë përmes profilit zyrtarë në “facebook”. “Faleminderit Dibranëve për mikëpritjen, ‘Sokolave’ për mbështetjen dhe kryetarit dhe