Laporta në janar kërkon të transferojë dy yjet e Serie A

Një fillim jo i mbarë i Barcelonës këtë sezon ka bërë që “katalunasit” të kthejnë sytë kah merkatoja e janarit për të përforcuar urgjentisht skuadrën. Drejtuesit e Barcelonës tashmë kanë zgjedhur dy emra potencial, të cilët priten të transferohen nga Joan Laporta. Reparti i mesfushës është ai që ka nevojë për intervenim

Interi në “ halle”, pas Brozvoviç edhe një titullarë tjetër pozitiv me “Covid 19”!

Lajm i keq për Interin dhe trajnerin e kësaj skuadre, Antonio Konte në prag të ndeshjes kampionale ndaj Torinos. Mbrojtësi serb, Aleksandër Kolarov ka rezultuar pozitiv me COVID dhe është izoluar menjëherë siç e parashikon rregullorja. Lajmi është konfirmuar nga vetë klubi “zikaltër” përmes faqes zyrtare, teksa bëhet me dije se