Derbi shqiptarë në Danimarkë mbyllet me barazim, Qamili shënon dhe turpëron Ramadanin! (VIDEO)

Derbi shqiptarë në Danimarkë midis skuadrës së Horsens dhe Veljes është mbyllur me barazim 3:3, edhe pse skuadra vendase e Lirim Qamilit në një moment kishte epërsi 3:0, njofton “infOSport.mk”. Pikërisht Qamili ishte autorë i golit të tretë për Horsens në minutën e 52-të, kur shfrytëzoi gabimin e futbollistit të kombëtares