E bujshme, Ervin Skela emërohet trajner te skuadra e njohur gjermane ku kishte kaluar momente të mira të karrierës

Ish-mesfushori i Kombëtares shqiptare, Ervin Skela ka ndërmarrë hapin e madh në karrierë teksa është emëruar si trajner i skuadrës së U17 te Ajntrahti i Frankfurtit, te e cila skuadër kishte kaluar momente të mira të karrierës. Lajmin e ka bërë të ditur vetë faqja e klubit gjerman, duke njoftuar për

E bujshme, Skela pritet të emërohet trajner te klubi i njohur i Bundesligës

Ish-futbollisti i njohur i Kombëtares së Shqipërisë, Ervin Skela pritet të emërohet trajneri te skuadra U17 e Ajntrahtit të Frankfurtit, te e cila skuadër kishte kaluar një pjesë të karrierës së tij të bujshme. Një gjë të tillë ka paralajmëruar mediumi gjerman “Ëiesbadener”. “Duhet dhe kam dëshirë të mësoj shumë”, ka thënë