Firminjo i thotë lamtumirë Liverpullit, duke shpërndarë 200 dhurata për gjithë personelin

Koha e Roberto Firminjos duke veshur fanellën e kuqe të Liverpullit ka marrë fund, ndërsa gjesti i tij i fundit edhe njëherë tjetër ka treguar dashurinë e madhe dhe vlerësimin që braziliani ka për këtë klub. Pas tetë sezoneve të kaluara në “Enfilld Roud”, braziliani vendosi të mos vazhdojë kontratën me