Java e 25-të na vjen me dy super derbi

Të mërkurën në elitën e futbollit vendor në program janë ndeshjet e javës së 25-të, ndërsa e gjithë vëmendja pritet të përqëndrohet në Shkup dhe Tetovë, ku do të zhvillohen edhe dy përballjet më interesante të javës. Në “Telekom Arena”, Rabotniçki do të mirëpret Shkëndijën që kërkon vazhdiësinë e rezultateve pozitive,