Napoli vjen me dy super përforcime

Gjatë verës Napoli pritet që të përfrcojë dukshë rradhët e saja, duke angazhuar dy super futbollistë. Fjala është për Balde Keita të Lacios dhe Frank Kesie të Atalantës, njofton radio napolitane “Kiss Kiss Napoli”, përcjellë “infOSport.mk”. Drejtuesit “napolitan” thuhet të kenë arritur marrëveshje me këta dy futbollistë, të cilët janë në