Dacit dhe Cikalleshit te Konjaspor u bashkohet edhe një shqiptarë tjetër!

Shtohet numri i futbollistëve shqiptarë te skuadra e njohur turke e Konjaspor, njofton “infOSport.mk”. Dyshes Erdon Daci – Sokol Cikalleshi së fundmi iu është bashkuar Zymer Bytyqi, i cili te Konjaspor transferohet nga rradhët e skuadrës norvegjeze të Viking. Bytyqi me Konjaspor ka nënshkruar kontratë për dy vite e gjysmë, ndërsa